Pavasara uzkopšana un smaržu atjaunošana

Pavasara uzkopšana un smaržu atjaunošana

Ziemas maģija: siltums un sveču gaisma 💛 Lasīt Pavasara uzkopšana un smaržu atjaunošana
Kā atjaunot svaigumu un patīkamu smaržu mājās
Pēc garas ziemas beidzot ir pienācis laiks, kad varam atvērt logus un ielaist mājās svaigu pavasara gaisu. Taču, lai radītu patiešām patīkamu atmosfēru, nepietiek vien ar vēdināšanu. Šajā bloga rakstā dalīsimies ar dažiem padomiem, kā atjaunot svaigumu un patīkamu smaržu mājās.
1. Izvēdiniet māju
Atveriet logus un durvis, lai ielaistu svaigu gaisu. Tas palīdzēs atbrīvoties no ziemas putekļiem un mitruma, kā arī radīs patīkamu vēja plūsmu. Ja laikapstākļi atļauj, atstājiet logus vaļā visas dienas garumā.
2. Izmantojiet ēteriskās eļļas
Ēteriskās eļļas ir lielisks veids, kā pievienot mājai patīkamu smaržu. Pievienojiet dažas ēteriskās eļļas ūdenim un izsmidziniet mājas telpās. Varat izvēlēties eļļas ar dažādiem aromātiem, atkarībā no jūsu vēlmēm. Piemēram, citronu eļļa palīdz uzlabot garastāvokli, bet lavandas eļļa rada nomierinošu sajūtu.
3. Pavasara aromāti
Pavasara aromāti ir vēl viens efektīvs veids, kā radīt patīkamu atmosfēru mājās. Garbel Sveces piedāvā plašu smaržīgu sveču, smaržu kociņu un dāvanu komplektu klāstu ar pavasara aromātiem, piemēram, apelsīnu, dziļjūras minerālu, lillā ceriņu, salvijas un jūras sāls aromātiem. 
Mūsu aromatizētie produkti:
Sojas vaska sveces 
 
Smaržu kociņi
Aromatizētie vaska kubiciņi | Aroma lampas 
4. Istabas augi
Istabas augi ne tikai attīra gaisu, bet arī piešķir mājai mājīgumu. Izvēlieties augus, kas labi aug jūsu mājas apstākļos, un regulāri par tiem rūpējieties. Daži populāri istabas augi, kas palīdzēs attīrīt gaisu, ir alveja, filodendrs un hlorofīts.
5. Izmantojiet dabīgus aromatizētājus
Papildus ēteriskajām eļļām un smaržīgām svecēm varat izmantot arī citus dabīgus aromatizētājus, piemēram, citrusaugļu mizas vai kafijas pupiņas. Novietojiet citrusaugļu mizas uz šķīvja vai bļodas un izvietojiet tās dažādās mājas telpās. Kafijas pupiņas var ievietot nelielā traukā un novietot uz galda vai plaukta.
Mājīga un patīkami smaržīga māja ir vieta, kur var atpūsties un justies komfortabli. 
 

Atstāt komentāru

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.